Výroba rozvaděčů

Výroba rozvaděčů

TESYCO GROUP a.s. disponuje vlastní, moderně vybavenou dílnou se zkušenými pracovníky. Výrobky, které odcházejí k zákazníkovi, jsou podrobeny požadovaným funkčním zkouškám a bezpečnostním testům. Jsou vybaveny příslušnou dokumentací podle legislativy a jsou opatřeny značkou shody CE.

  • Jaké rozvaděče vyrábíme
Jaké rozvaděče vyrábíme

Firma TESYCO GROUP a.s. vyrábí elektrické rozváděče pro systémy MaR a Silové do 1000V a max. 2500A jmenovitého proudu. Výroba je orientována zejména na kusovou výrobu s cílem vyhovět individuálním požadavkům zákazníků. Rozváděče jsou vyráběny v krytí od IP 20 do IP 65. Vnitřní krytí IP xx/20 je provedeno z plastových dílů. Rozváděčové skříně jsou vyrobené z ocelového plechu, nerezu nebo plastu. Povrchová úprava je prováděna práškovou technologií v odstínu RAL 7032, nebo RAL 7035.

Výroba rozváděčů nízkého napětí probíhá podle projektové dokumentace dodané zákazníkem, nebo podle námi zhotovené projektové dokumentace. Finální řešení je přizpůsobeno dle požadavků a přání zákazníků. Rozváděče jsou montovány do sériově vyráběných skříní předních světových výrobců, jako jsou: SCHRACK, RITTAL, ABB a dalších. Rozváděče jsou osazovány řídicími systémy, průmyslovými automaty, jistícími prvky, stykači, reléovou technikou, frekvenčními měniči a ostatními komponenty od předních výrobců, jako ABB, SCHRACK, RITTAL, SIEMENS, MOELLER, WEIDMULLER a dalšími podle přání zákazníka.